Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Enyhe felfázásom lehet?...

Enyhe felfázásom lehet? Tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés
Ebben a hülye szeles időben azt hiszem, átfázhattam picit (sajnos a farmer nem melegít, és csak egy vékony tornacipő volt rajtam)és bár nem vagyok felfázós, nem is emlékszem, hogy lettem volna valaha, de most egy picit felfázhattam szerintem. Tegnap előtt nagyon gyakran kellett wc-re mennem, azóta igaz ez elmúlt, inkább azt érzem, hogy ha kell is, kissé nehezen tudok pisilni, meg mintha nem ürülne ki teljesen. Nem fáj, nem csíp, nem szúr szerencsére, csak a pisilés kicsit nehezebb. Valami ötletetek van? A felfázást komolyabbnak írták itt neten. :/

2015. ápr. 5. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet enyhén. Igyál sok folyadékot.
2015. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felfázásnak semmi köze a hideghez, a húgyúti fertőzést baktériumok okozzák. El kell menni az ügyeletre, belepisilni egy pohárba, doki tesz bele tesztcsíkot, és felír egy néhány adagos antibiotikumot.
2015. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!