Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerinted egy rosszullét...

Szerinted egy rosszullét esetén egy 50-55 kilós ájult, vagy legalábbis teljesen elgyengült nőt simán elbír egy átlagos pasi?

Figyelt kérdés

Előfordult már, hogy ilyen segítségre szorultál?

Vagy segítettél már ilyen helyzetben?

21/L



2015. ápr. 6. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nő létemre 120 kilós szerszámokat néha atrakok egyik raklaprol a másikra csak mert lusta vagyok daruért menni. Egy átlagos nővel el lehet bírni egy pasinak meg főleg.
2015. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még egy tőle nehezebbet is elbír, sőt, még egy átlagos testalkatú nő is elbírna egy nehezebb pasit.

Amikor elsősegély tanfolyamra jártam, akkor mondtam az oktatómnak, hogy ez mind szép és jó, amiket itt tanulunk, hogy kit és hogyan "vigyünk" arrébb, de megnézném, hogy én az 58 kg-ommmal, hogy bírnám el a 86 kg-os férjemet. És azt mondta erre az oktató, hogy meglepődnék, hogy mennyire meg tudnám tenni. Ugyanis vészhelyzetben az ember nem ezt nézi, hanem hogy segíteni tudjon és olyankor ahhoz is erőd lesz, amiről nem gondolnád.

2015. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A férfi edzettségétől és lestrapáltságától függ.


Nem mindig könnyű egy embert mozgatni, főleg nem felkapni és kórházról kórházra futkosni vele.


Egy átlagos nőt berakni egy autóba általában megoldható. Még ha netán 60 vagy 70 kilós, akkor is.

2015. ápr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de konditeremben 63kg-val guggolok jelenleg 59kg-osan, és messze nem keveset.

22F

2015. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán elbír mindenki egy ötven kilós nőt, legalább 2 kilómétert egy átlag pasi is tud cipelni, én is megtettem már. Itt inkább az a kérdés, hogy el akarja-e bírni, vagyis, hogy mitől gyengült el így.
2015. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rautek-féle műfogással, nálad 3x annyi testsúllyal rendelkező embert is könnyedén arrébb viszel!

Mással meg úgy sem vinnéd ugye?

Tálcafogás? Ott már alapból 4-5 ember van :)

Szóval igen, simán eltudsz vinni annyit :D

2015. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2.-nak nem az erőtől a technikától függ. Pl. Rautekkel simán odébb viszek valakit.
2015. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!