Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egyszer hánytatom magam,...

Ha egyszer hánytatom magam, abból rögtön az következik, h vmilyen "ia"-s leszek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat ettem az utóbbi 2 napban ès nagyon rosszul vagyok. Alapból nem szeretnèk hányni, de most úgy èrzem, h megkönnyebbülnèk tőle. Vagy már annak is pszichológiai oka van?

2015. ápr. 6. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valakinek hánytatási kényszere van azért, mert evett de fogyni akar, akkor az bulimia.


Ha rosszul vagy és kidobnád a taccsot hogy megkönnyebbülj, de fogyástól függetlenül, akkor nem bulimia.

2015. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a te esetedben nem pszichológiai oka van. Amúgy bulemia-nak nevezik ezt.
2015. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bulimiának hívják, ha kényszeres összeeszel mindent, majd a bűntudattól, hogy hízni fogsz, hánytatod magad.

Egyébként, ha csak szimplán nem vagy jól, mert sokat ettél, aki ne csinálj semmit, esetleg pár kortyot igyál, mert többet árt, mint használ. Szépen meg fogod emészteni és ki fog jönni. :)) Meg egy kis mozgást javasolnék, az szinte mindenre jó.

2015. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!