Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most rögtön kéne orvoshoz mennem?

Most rögtön kéne orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Napok óta játszotta ezt a bal fülem, hogy bedugult, aztán kis idő múlva ki, aztán ismét. Tegnap este viszont úgy bedugult fürdés után, hogy azóta is süket vagyok rá, most pedig már ráadásul hangosan sípol is, és egyre jobban idegesít. Viszont egy nagyon fontos félév végi beadandót kell leadnom ma délután, ráadásul nem hiányozhatok többet a gyakorlatról.

Holnap délelőtt akartam elmenni, de attól félek, hogy súlyosbodni fog.

Szinte biztos, csak egy fülzsírdugó, egyszer már volt pont ugyan ilyen, csak ennyire nem dugult be. Egyszerű kampós műszerrel kiszedte az orvos. De mivel én ugye nem vagyok orvos, lehetséges, hogy nem az

Mit csináljak?



2014. ápr. 28. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egészséged fontosabb. Menj az orvoshoz.
2014. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én így jártam a múltkor,3 nap múlva mentem dokihoz,már fájt,és kezdett begyulladni.Ha tudsz menj el mihamarabb
2014. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!