Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindig megszedulok amikor...

Mindig megszedulok amikor felallok?

Figyelt kérdés
Nagyon reg ota igy van mar, hogy ha felallok mindig nagyon megszedulok es par masodpercre rosszul leszek. Ha hirtelen pattanok fel, akkor meg kell kapaszkodnom es vissza kell ulnom, ha figyelek es lassan allok fel, akkor turhetobb, de ugy is eleg rossz szokott lenni felallas utan. Tudom, hogy ez reszben normalis, de mitol van? Mit tudnek tenni, hogy egy kicsit enyhuljon? Ilyen B vitamin hinyokat olvastam, de szedek B vitamint. A vernyomasom is kicsit alacsony.
2015. ápr. 7. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
16 eves lany vagyok
2015. ápr. 7. 13:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomásnál ez gyakori dolog. Érdemes lassabban felállnod, illetve rendszeresen sportolni, az segít szinten tartani a vérnyomást.
2015. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Trauboy válasza:
Én ezt megkérdeztem a háziorvosomtól, azt mondta hogy mielőtt felállok, nyújtózzak egy picit! Lassan állj fel! Egyébként ilyenkor a látásod is elmegy? 16/F
2015. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A latasom csak nagyon ritkan szokott elmenni, az szokott lenni, hogy csillagokat latok ennyivel altalaban meguszom.
2015. ápr. 7. 21:19
 5/6 Trauboy válasza:
Nekem is ilyen szokott lenni! De van amikor semmit sem látok! Ilyenkor vissza le kell ülni! Mozgasd a kezed/lábad és akkor a szíved elkezd dolgozni! Ha baromi gyorsan állsz fel, akkor ugye a fejed magasabbra kerül, mint volt és a vér "elszáll" belőle!
2015. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Trauboy válasza:

Most látom hogy elírtam a korom :D 17/F

De mostanában nem nagyon volt nekem ilyen! Na meg igen, picit sportolj, napi 2-3 littyó folyadék legyen meg! :)

2015. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!