Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon pánikolok a holnapi...

Nagyon pánikolok a holnapi naptól, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma nem voltam dolgozni, olyan borzasztóan voltam az éjszaka. Hánytam, remegtem az idegességtől. A holnapi napon még rosszabb lesz, reggel 6-tól, este nyolcig nem lehetek otthon, sűrű napom lesz. Megint elkeztem idegeskedni, de több napot semmiképp sem hagyhatok ki. Mit tennétek a helyemben? Mivel nyugtassam magam?

2015. ápr. 8. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért vagy ideges? Mert dolgozni kell menni?
2015. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi miatt vagy ennyire ideges?
2015. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, egyrészt a munka, másrészt pedig a tudat, hogy holnap megint hajtanom kell egész nap. Napról-napra ezt szoktam csinálni, azért is ijedtem meg, hogy most mi bajom, mivel eddig soha nem pánikoltam :/
2015. ápr. 8. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugtasd meg magad (attól megnyugszol..) meditálj, gondolkodj el az élet értelmén, merengj el azon, hogy semmi értelme nincs.

Gondolkodj el a félelmen, a pánikon, ennek sincsen értelme. Az életet lehet utálni és rengeteg embernek nem sok kedve van felkelni reggel és a fölösleges sz.arokat csinálni. Viszont amíg nem döntünk az öngyilkosság mellett, addig muszáj. De ezek kívül is van választás: semmit sem muszáj csinálni. Maximum munka és pénz nélkül hajlék nélkül marad az ember és éhes lesz, ez sem olyan kellemes de csak egy állapot. Mint minden állapot, múlandó.


Főzz egy citromfűteát is, vagy sokat, hallgass kellemes, nyugtató hatású zenét, nézd meg a Forrás című filmet, vagy menj le taichizni esetleg boxolni, de inkább az elsőt. Vagy talán jógázni.

2015. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!