Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszió, hangulat ingadozás...

Depresszió, hangulat ingadozás, alvászavar? Melyik gyógynövény jó? Alpa Led Oxy spa bevált valakinek?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok.


Rendszeresen ingadozik a hangulatom.Sokszor vagyok depressziós,fáj a fejem,nincsen erőm szinte semmihez,álmos vagyok,szorongok,koncentráció és memória zavarom is van,este nem tudok aludni.Elvileg a problémák lelki eredetűek.

Gyógyszert szedtem nem volt jó. Ezek kívül stressz kontroll kapszulát,orbáncfüvet és panax ginzenget.Persze nem egyszerre... De egyik sem vált be igazán.


Mit javasoltok?


Én spirulina algára,rhodiolára gondoltam. Ezen kívül az Alpa Led Oxy kezelésre.


Köszönök hálásan minden javaslatot.



2015. ápr. 11. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
az alvási gondokra még a citromfű teát is kipróbálhatod,gyógyszertárban lehet kapni kis csomagban(nem filteres) főzz le belőle 2 pohárral is idd meg. Nekem az alvást segíti,de idegesnek ideges vagyok sajnos :(
2015. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,feltétlen kipróbálom!


És Neked melyik termék vált be?

2015. ápr. 11. 11:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Mennyire súlyos az alvás zavarod?
2015. ápr. 11. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Amiket fent írsz nem próbáltam,mert amúgyis pszichiáter által szedett gyógyszereket szedtem( nem alvásra..) szóval nem szeretnék mindent kutyulni. Nekem a citromfű tea vált be. Az elmúlt héten nagyon brutál alvási problémáim voltak.Két dolog váltakozott kiszámíthatatlanul. Az egyik hogy napokig nem alszok,nem érzek fáradtságot így ezeken a napokon mondjuk reggel fél6-fél10ig aludtam nagy nehezen,hogy pirkad az megnyugtatott. Utána megnyugszok ezektől a teáktól olyan 5 nap nem alvás után és akkor meg iszonyat álmosságot érzek aludnék 15 órát lazán. Tea formájába nekem az orbáncfű is bevált szintén két lefőzött bögrével vagy 2 szem valeriana relax. Viszont lehet az én idegrendszerem érzékenyebb,próbáld ki hogy többet veszel be ezekből te tudod beállítani az adagodat.
2015. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)


A tea érdekelne,hogy milyen márkájú amit fogyasztasz.

2015. ápr. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!