Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni, ha stressz,...

Mit lehet tenni, ha stressz, feszültség, idegesség esetén úgy érzem pukiznom kell, és a visszatartás is nehezemre esik (munkahely, párom szülei előtt)?

Figyelt kérdés

Annyira kellemetlen, a hasam is görcsöl általában ilyenkor. Voltam már pszichológusnál, és pszichiáternél is. Szedtem gyógyszereket (antidepresszánzs), de letettem, mert nem is segített, és nem is akartam mérgezni magam.

Étkezésileg odafigyelek magamra.



2015. ápr. 14. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Születésünk után nem tanulunk meg normálisan lélegezni. A szervezet az oxigénhiányos létet is próbálja korrigálni, ez mindaddig sikerül is neki, amíg a szervezet el nem salakosodik. Mikor már az elsalakosodás oly mértéket ölt, hogy ez gátolja, tovább rontja az oxigénellátást, a testben ezt fáradékonysággal jelzi, Ez az első tünete, amit nem veszünk észre nem figyelünk oda rá. Alszunk pihenünk többet, ha megtehetjük. De az oxigénhiányt már a pihenés sem szünteti meg, ezért a lélek is sérül, így gondolkodásunkra is kihat. Felemészti anyunk minden szabad kapacitását, ami egyébként a boldogság felismeréséhez kell. Búval baxottakká válunk, megjelennek pszichés eredetű tünetek!

A folyamat visszafordítható, erre itt vagyok Én élő példa!

Ha gondolod emailben elmesélem, hogy én hogyan lettem úrrá a gyötrelmeken.

2015. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az oxigénes cucc mindenre megoldás?

Már máshol is láttam ugyanezt a szöveget....

2015. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Nobel díjas Dr. Otto Warburg már a huszadik század elején bebizonyította, hogy a degeneratív elváltozások és a rák kiváltó oka nem más, mint a szervezet oxigénhiányos állapota. Erről Dr. Stephen Levins így ír: „Minden súlyos betegségnél megállapítható az alacsony oxigén szint. Minden szervezetet romboló betegség alapvető oka a hipoxia, vagyis az oxigénhiány a sejtek szintjén.”

[link]

2015. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!