Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a karom?

Mitől fájhat a karom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdődött. Eleinte csak azt éreztem mintha cipekedtem volna és megerőltettem a volna a karomat..(csak a jobb) Mára ott tartok hogy szinte a legkönnyebb dolgok se mennek..szinte egy könyvet nem bírok felemelni vagy megtartani pár percig..nincs benne erő.. Volt valaki így. 44 éves nó vagyok. általános közérzettel és normál alkattal..

Megköszönöm a segítőkész válaszokat...!



2015. ápr. 16. 13:02
 1/3 chibi1993 válasza:
Szerintem meg húzhattál egy ínszalagot a kezedben,esetleg ínhüvelygyulladás,nekem anno volt ilyen problémám munkahelyen meghúztam a kezem utána semmit nem bírtam vele csinálni,jeges borogatás ,pihentetés és társai sem segítettek,ezért elmentem dokihoz,aki megállapította az ínhüvelygyulladást 2 hét gipsz és pihentetés után rendbe jött :) ajánlatos felkeresni a dokit,még ha nem is nagy a baj jobb meggyőzödni róla ;)
2015. ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol fáj a karod, csuklóban, vagy felkar? Nekem a csuklóm egyszer 1 évig fájt, inhüelygyulladás volt, megerőltetéstől.
2015. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szinte fáj az egész: alkar, felkar..a csukló nem..
2015. ápr. 17. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!