Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma kaptam tetanusz oltást....

Ma kaptam tetanusz oltást. Nagyon fáj, meddig fájhat a karom? Be is lázasodhatok töle?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Belázasodhatsz és fájhat 1-2 napig.
2015. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ú az szar. Én régen kiröhögtem apámat, mert felénk seggbe adják és nem tudott fordulni az ágyban miután kapott. Aztán úgy jártam, hogy én is kaptam ő vitt be a kórházba, beszúrták a seggembe, mire hazaértünk addigra alig bírtam kiszállni a kocsiból. :D Akkor meg ő röhögött. Pár napig fájni fog, én nem lázasodtam be.
2015. márc. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Borogasd, pár napig fájhat.
2015. márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
A honvédségnél kaptak a társaim tífusz-tetanusz kombinált oltást. A legtöbbnek kipirult a szúrás helye, némelyikük lázas is lett. Engem egy allergiás betegségem miatt nem oltottak be. Így úsztam meg. Még annyit, hogy a társaim bal felkarba kapták az oltást.
2015. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lephet fel mellekhataskent duzzanat, borpir, fajdalom, akar laz is. Az a lenyeg, hogy intramuscularisan adjak be (musculus gluteus maximus /nagy farizom/, m. femoralis /combizom/, m. deltoideus /vallizom/. Nem kell aggodni, 1-2 nap es elmulik, tehetsz ra borogatast.
2015. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!