Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Április 5-8ig voltam hasmenéss...

Április 5-8ig voltam hasmenéssel a kórházban. Akkor a gamma gt-m 3xx volt nem tudom pontosan. Ma lett egy eredmény 130. Normális ez, hogy 8 nap alatt sem tudott a normál értékre lemenni? Számítsak valami komolyabb bajra? A doki hadi ultrahangot kért.

Figyelt kérdés
Azt mondta ne tekintsem magam májbetegnek, ahhoz több kell. Szerintetek?
2015. ápr. 16. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Komolyabb baj pl galócánál szokott lenni, akkor felmegy az egekbe, aztán meg lezuhan a padlóra az érték, mert ha már nincsenek májsejtek, akkor nincs, ami pusztuljon. Rá pár napra meg is hal a beteg. Nálad úgy néz ki folyamatosan csökken az érték, ami inkább bíztató, mint kétségbeejtő. Valszeg szép lassan rááll a normálisra. Ezen kívül nem igazán lehet mit mondani, nem tudjuk, hogy mivel kezelnek. Szerintem hallgass a dokira, ez a szakmája, meg jobban képben van, mint mi.
2015. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!