Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem mulo nátha? Mit tegyek?...

Nem mulo nátha? Mit tegyek? Mandulagyulladással kezdödött, majd 1 honapja tart. Mit csinálljak? állando orcsöpp, dugulás

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
->orvos
2015. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy melléküreg gyulladás alakult ki.
2015. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de még szedem az antibiotikumot,10 napig kell szednem,5 napja szedem,torkom mandulám az rendben,már nem fáj.a nátha ugy volt,h 1 honapja kezdödött,abamaradt pár napra,azt visszajött mandulagyulladással,és azert szedek antibiotikumot
2015. ápr. 22. 20:44
 4/10 anonim válasza:

Minden nap egy evőkanál méz..sok folyadék lehetőleg jó meleg tea és mindennapos forró fürdő utána nyakig takaró.

Ugyan ez a problémám volt és nekem segített..Jobbulást ! :)

2015. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze közben dolgozom,hetekig nem feküdhetek itthon
2015. ápr. 22. 21:07
 6/10 anonim válasza:
én nem is azt írtam hogy feküdj egész nap hanem este jól takarózz be..nem mindegy.
2015. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van már 3 hete, kész vagyok, már a teljes kimerültség határán.

Én este sós vizet szívtam fel az orromba, attól kidugult, orrcseppet csak 4 napig használtam, hurutos köhögésre már 2 üveg köptetőt megettem és nem múlik. Ilyen makacs betegséggel még nem találkoztam. Most rámijesztettél, hogy neked már 1 hónapja tart.

2015. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3000mg C vitamin naponta, és min. 3 liter víz.
2015. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ajánlom h keresd meg a füves bácsi lapját !!! Sok hasznos és főleg egészséges tanácsot kapsz !!!
2015. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kálmán Ferencné válasza:

Erdélyi recept. 1 l vörösbor, fahéj, szegfűszeg, erős paprika /cseresznye, chili, vagy amilyen van, csak nem zöld/ Forradáspontig melegíteni. 4-5 ek méz és egy citrom leve. Ezzel már nem forraljuk.

Nem kell ezt a mennyiséget egyszerre meginni. Nekem ez 2 napi adag volt, vírusos megbetegedésből ezzel lábaltam ki, három nap alatt.

2015. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!