Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ájulás előidézésére módszerek?

Ájulás előidézésére módszerek?

Figyelt kérdés

Csak a kíváncsiság vezérel,nem szeretnék,eszem ágában sincs kárt tenni magamban,csak mivel még sosem ájultam el,kíváncsi vagyok.Egyszerű módokat várok,amikhez nem kell semmi extra.Kíváncsi vagyok milyen érzés.Aki ájult már el,az írjon tapasztalatot,hogy milyen érzés volt,mi okozta stb.Aki meg elájulni látott már vkit,az is írjon tapasztalatot,pl az elsősegélynyújtásról.

Köszönöm előre is!



2015. ápr. 24. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Műanyag zacsi a fejre.
2015. ápr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van valaki, társ vagy barát, aki elbír, háttal állsz neki, hogy hónaljad alatt a melledet szorítva felemel, és te mély levegőt benntartva, pillanatok alatt elalszol. Ez az ájuláshoz hasonló, de csak alszol, és miután felébredtél, nagyon össze lesznek kuszálódva az események!
2015. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsolti2000 válasza:

vagy ha a nyaki űtőeret sokáig szóritják, akkor egy idő után

az agy nem kap elegendő vért és ennek következtében egy gyors ájulás lép fel ( persze kis ideig, hiszen ha az agy ujra kap vért akkor felébretsz) én próbáltam, nekem is sokáig szóritották a nyaki űtőeret. Annyi lett a vége hogy a látásom kezdett elsötétűlni, meg egy fura émelygő érzést, ami miatt összeestem. Az ismerőseim szerint egy 8 sec-re ki voltam ütve. Mikor felébredtem akkor nem emlékeztem sok mindenre, csak arra emlékeztem hogy megszorította a nyakamat.

2016. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!