Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy dacára...

Miért van az, hogy dacára annak, hogy keveset eszem, nem vagyok éhes? Hogy elég napi kétszeri étkezés?

Figyelt kérdés

Nem igazán értem, és már egy kicsit riasztónak tartom. Már szerintem hónapok óta rendszeresen napi kétszer eszem, ritka az, amikor háromszor eszem meleg ételt. Csomószor meg megelégszem azzal, hogy reggelire épp csak bekapok valamit, mondjuk egy zsömlét vagy két virslit, és utána egész estig nem eszem. Sokszor jön éhség, de ilyenkor, ha nem eszem gyorsan, hamar elmúlik, és akkor már nem leszek éhes. Reggel viszont sokszor "farkaséhesen" ébredek, szerintem gyomorsav-túltengésem van.


Az is igaz, hogy mostanában mindig későn fekszem (éjfél körül) és sokszor későn is kelek, és minél később kelek, annál kevésbé szoktam éhes lenni. Napközben is szoktam szundítani.


2015. ápr. 28. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Össze van szűkülve a gyomrod. Igazodik a mennyiséghez, amit beviszel.
2015. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!