Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha napi ötször eszek keveset,...

Ha napi ötször eszek keveset, az jobb, egészségesebb, mint ha háromszor dúsabban, ugye?

Figyelt kérdés

Pl;

Reggeli Kis tál müzli (Nem a legjobb, de a nasinál jobb)

Tízórai Gyümölcs

Ebéd Valami nem nagyon hízlaló

Uzsonna Szendvics, vagy gümölcs

Vacsora Valami nem nagyon hízlaló



2013. júl. 30. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked a nem nagyon hizlaló. És hol van a normális, tápláló főtt étel?

És ez mellett mennyit iszol, mozogsz?

2013. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pl az, hogy nem sült krumplit eszek, hanem főttet, nem rántott húst, hanem főttet, meg nem eszek SEMMILYEN nasit...

Napi 2-3 litert, de próbálok nyáron többet. Napi 40 percet sportolok kb. És mielőtt elkezdenél az egészséges táplálkozásról regélni, csak úgy szólok, hogy két hónap alatt nyolc kilót fogytam sportolás nélkül, csak az egészséges táplálkozásra hagyatkozva.

2013. júl. 30. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,így tényleg jobb,sőt jó. Amúgy a fogyókúráknál 30% a sport szerepe és 70% a helyes étkezés,úgyhogy nem meglepő,h ennyit tudtál fogyni. Csináld így tovább,de azért egy kis mozgás nem árt,nemcsak a fogyás miatt :)
2013. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok nem tudom miért kezdtél neki rögtön a támadásnak, de további jó egészséges táplálkozást neked.
2013. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!