Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baktérium van a vizeletembe,...

Baktérium van a vizeletembe, amit tenyésztésre küldtek, de csak 2 hét múlva lesz eredmény! És addig mi van? Nem tud nagyon elszaporodni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Az már elszaporodott.

Most azt nézik meg hogy milyen baci van benne

2010. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

meg kell várni az eredményt, csak utána lehet célirányosan orvosolni.

Addig erősitsd az immunrendszeredet.

2010. febr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha sokat innál-pisilnél ez által tisztulna a veséd,hugyutak is.A tökmag olaj kapszula is segít ebben.

Vagy bármilyen vese-tea.

2010. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én vizeletemben is baktérium volt, 1 hétig kórházban voltam, ahol antibiotikumot kaptam, majd hazatérve még 1 hétig folytattam a szedését. Valóban elszaporodott már a baci a húgyutakban, ezért FONTOS, hogy ha te is antibiotikumot kapsz, akkor ne hagyj ki egy szemet se, és ne hagyd abba a szedést, amíg az orvos azt nem mondja! Amíg nem kapsz ereményt, igyál nagyon sokat, esetleg szedj Walurinalt, nekem ez segített! Bár nem minden baci ellen jó, de vannak bizonyos típusok, melyeknek a húgyutakra való tapadását megakadályozza! Amúgy vény nélkül kapható "gyógyszer". Az ára kicsit húzós, kb. 2500 forint, de nekem megérte! Ami még hatásos lehet, az a gyakori tisztálkodás, a gyógyteák és az ülőfürdő!


Jobbulást!!!


18/L

2010. febr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoptatom a gyermekemet ,úgyhogy nem szedhetek akármit !
2010. febr. 24. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!