Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitöl fájhat ennyire alhas...

Mitöl fájhat ennyire alhas tajekon?

Figyelt kérdés

Problemam az lenne hogy X idokozonkent iszonyu fajdalmat erzek alhas tajekon bal oldalt. Teljesen tanacstalan vagyok. Egyszer csak belenyilal valami iszonyu eles fajdalom, majd egy ideig egyfolytaban erzem, van h tompabb, van h eroteljesebb.

Szerintem nincs koze a menstruaciohoz, ugyanis altalaban nem akkor van jelen.

A fajdalom gorcsos, eros, hirtelen. Van hogy szornyen faj. Kihat a labaimra is, ilyenkor menni sem birok, es emelni sem tudom. Nem tul gyakran erzem, de ha igem akkor 1-2 oraig tart a szenvedes. Semmi elozmenye nincs. Ma delelott kezdodott azota folyamatosan tart. Mar nagyon szenvedek. Kinomban fekszem, tornazom de semmi nem hasznal. Valaki valami otlet? Tanacs? 18l


2015. máj. 6. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül félidőben (vagy 11-14 nappal a várt menstruáció előtt)? A peteérés járhat hasonló tünetekkel.
2015. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De igen, kb. annyi.

Az ilyen fájdalommal járhat? Utánaolvasok.

Koszonom a valaszt!:)

2015. máj. 6. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos járhat, nekem is szokott szúrni, olyasmi, mint amikor sokat futsz, és nagyon szúr az oldalad, csak egy kicsit lejjebb. Lehet, hogyha ennyire erős, akkor nem ártana megnézetni, hogy minden rendben van-e. Ha nagyon elviselhetetlen, vegyél be egy fájdalomcsillapítót, nekem az segíteni szokott.
2015. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2015. máj. 6. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!