Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet vakbélgyulladásom van?...

Lehet vakbélgyulladásom van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Múltkor (február eleje) egyik nap arra keltem fel, hogy jobb oldali alhasam fáj, köhögésre, tüsszentésre érzékeny volt. Másnapra már elkezdett jobban fájni, ha mentem akkor is fájt, de nem volt kibírhatatlan. Ilyenkor én ugye beteg voltam, rettentően fájt a torkom. Anyukám másnap elvitt az orvoshoz, aki szerint ez nem vakbél volt. Írt fel nekem Hilak forte cseppeket, ami használt is, vagyis elmúlt. Olyan 3-4 napja megint előjött ez (már kigyógyultam a torokfájásból), de most alig érzek valamit. Most per pillanat semmit nem érzek, nincsenek a vakbélgyulladásra jellemző tüneteim, kivétel a néha olyan ''nyomó'' érzés. Ha este lefekszek aludni, már zsinórban 3 napja elkezd bizseregni, vagy nem is tudom, talán reszketni ott jobb oldalt a hasam. Reggelre ez spontán elmúlik, napköztben is csak néha-néha érzek fájdalmat, de ritkán bal oldalt is. 13 éves, fiú vagyok. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. febr. 23. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vakbelgyulladasod van az kisugarzik a labadba, lazas leszel es labra sem tudsz allni, nemhogy setalni. Raadasul nem mulik el fajdalomcsillapitora sem.
2015. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És most akkor se fáj ott lent, ha járok.
2015. febr. 23. 22:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig én simán tudok futni is meg minden. Akkor ez most magától elfog múlni, vagy mi?
2015. febr. 23. 22:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Pénteken még tesi is volt, ott is simán tudtam mindent csinálni
2015. febr. 23. 22:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem vakbélgyulladás. Ha az lenne, ki sem tudnál egyenesedni. Hányingered lenne, és iszonyat görcseid.
2015. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem mulik vizsgaltasd ki magad, szoval szolj a szuleidnek. Itt ugysem kapsz mast mint tippeket. A tavgyogyitas nem letezik!
2015. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szóltam a szüleimnek, de ők is azt mondták hohy ez nem vakbélgyulladás. De aztmondták hogy ha az az enyhe fájdalom nem múlik el pár napon belül akkor orvoshoz visznek. Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 23. 23:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Na.. Elmentünk orvoshoz, mert elééggé fájt a hasam. Ő megnyomogatta a hasam, ami fájt a nyomás hatására. Elküldött sebészetree, ahol vért vettek és vizeletvizsgám volt, és mind a 2 vizsgálat jó, vagyis ezek szerint nincs vakbelem. Diétáznom kell és Hilak forte cseppeket írt a doki. De ez attól nem lehet, hogy azért nem mutatta ki a vérem, hogy vakbelem-e van, mert az előtti este fájt a fejem, és Ibuprofen nevű fájdalom csillapítót vettem be?
2015. febr. 26. 18:15
 9/11 A kérdező kommentje:
Most a bal felén is érzem a hasamat..
2015. febr. 26. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Az már rég kiürült belőled addigra. Szóval a gyógyszer nem befolyásolja. De egyvalamit nagyon nem értek, UH-t miért nem csináltak? Vagy majd akkor mikor már olyan szarul leszel, hogy majd belepusztulsz? Tipikus hozzáállás! Azért megkérdezném anyumékat, hogy uh-t nem kellene kérni, ha mégis fáj? Mi van, ha valami komoly van amit még időben észrevehetnének az orvosok?
2015. febr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!