Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki lennék száradva?

Ki lennék száradva?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Már egy ideje fülcsengésem van,gyakran megszédülök,és időnként fáj a fejem de akkor nagyon,a kéz és lábfejemen kireped a bőröm hiába kenem krémekkel.és tény hogy keveset iszom de ha nem vagyok szomjas akkor nem tudok többet inni.:( lehetnek ezek kiszáradás tünetei anélkül hogy szomjas lennék?
2010. febr. 23. 18:57
 2/7 anonim ***** válasza:
kiszáradás előtt hányás és hasmenés van.valószínűleg nem ez a probléma.A bőrödet kend és vizet igyál.ha nem szereted a sima vizet akkor édesítőszeres édesített ásványvizeket.
2010. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne hányás és hasmenés a kiszáradás előtt? Ez marhaság. Fordítva, a hasmenés okozhat kiszáradást.


Kedves kérdező, mennyit iszol egy nap?

2010. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó ha a 1,5 L megvan egy nap az ebédre fogyasztott levessel együtt.:( tudom hogy kevés,de nem gondoltam eddig arra hogy attől lennének a tüneteim.(mármint a fejfájás és fülcsengés)
2010. febr. 23. 19:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kivagy száradva. Attól, hogy a bőröd száraz, attól nem biztos. kend magad testápolóval, de ha meginnél egy nap 6 liter vizet attól még ugyanolyan száraz lenne a bőröd, hisz nem ettől függ ( szél, időjárás, napsugárzás)

Fejfájás lehet attól, hogy nem iszol de más is lehet

ja és igen: hányás, hasmenés=kiszáradás, ha kivagy száradva nem hánysz

Szerintem ha tünetek továbbra is fennállnak menj el egy kivizsgálásra

am meg igyál meg minden órába egy pohár vizet (2 dl) és akk simán meglesz a 2 liter + leves, gyümölcs-zöldség, 2.5 liter teljesen jó, hisz nem mindneki ugyanolyan az csak átlag hogy 2-2.5 litre a normálisa, életkortól, fizikai aktivitástól, súlytól függ

2010. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Fejfájást okozht a vízhiány.

2010. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tudom miért van,minenesetre kenegesd a lábadat és a kezedet testápolóval

ami engem illet,én nem vagyok kiszáradva,pedig egy nap van hogy alig iszok pl 3-4 pohárnyi tejet vagy szörpöt vagy valamit :DD

13L

2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!