Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől böfögök folyamatosan...

Mitől böfögök folyamatosan tegnap óta?

Figyelt kérdés
Tegnap kicsit sokat ettem, vagyis igazából nem, de én valahogy annak éreztem. Este kicsit rosszul is voltam, de emetofóbiám van (rettegek a hányástól) így arra is gondoltam, hogy csak bebeszéltem megint a hányingert (sokszor van ilyen). Aztán reggel mikor eszembejutott az este megint bepánikoltam és azóta folyamatosan nagyokat böfögök+ zuborog és olyan rossz a gyomrom, ettem, de csak pirítóst, jól esne az étel, de valahogy mégsem. Furcsa. Mitől lehet ez és mit tegyek, hogy jobb legyen?
2015. máj. 10. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán úgy vagy vele, mint én. Túl sokat ettem olyanból, mint pl. tojás vagy tej, esetleg van, amit annyira nem bír a gyomrod egy bizonyos mennyiség után? Nincs itt semmi nagyobb probléma, esetleg könnyíthetsz a helyzeteden, ha lightos kajákat, mint főtt krumpli, háztartási keksz, tea, víz fogyasztasz, bár lehet kicsit megkéstem a válasszal, látom tegnapelőtt írtad ki a kérdést, de ha esetleg megint előfordulna, akkor talán még hasznos lesz számodra.
2015. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!