Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha nincs hasmenesem csak...

Ha nincs hasmenesem csak szörnyen görcsöl a hasam és folyamatosan wcre kell mennem, arra milyen gyógyszert lehet kapni?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki a menzesszel jönne, pasi vagyok.
2015. márc. 27. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez? Hány éves vagy?

mindenképpen orvoshoz kellene menni, de addig is megpróbálhatod megnyugtatni pl. egy gyógyteával az emésztőrendszered... Van otthon kamilla teád vagy bármi más, ami segíthet?

2015. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bolus adstringens tabletta napi 1-2 szem, de más 1 is hatékony, melléje széntabletta legalább 5-6 db. Ha láz is jelentkezik, akkor orvoshoz kell menni. Jó hatású a belekre a diólevél tea. Ajánlatos diétát tartani: száraz háztartási keksz, kétszersült, főtt sózott krumpli. Fehérje, cukor és zsír mellőzése 2-4 napig.
2015. márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs hasmenesed akkor miert kell wcre menned?:D
2015. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már napok óta tart. akkor menj el a háziorvoshoz, mert vakbélgyulladás tünete is lehet, kellene egy vérvétel és egy hasi ultrahang.
2015. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze bélhurut is lehet, arra viszont szigorú diéta kell, semmi tejtermék, zsiradék, sok folyadék, ropi, főtt krumpli.
2015. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fáj napokig. És kedves válaszoló, ha neked nincs hasmenesed nem kell wcre menned? :D úgy értettem, hogy teljesen normális a székletem, de kijovok, újra görcsöl a hasam, visszamegyek, megint, stb.. Újra és újra. De ez alkalmankénti.
2015. márc. 28. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehari bari, csak hulyen fogalmaztal:D de mar ertem mi a vaker:Dd
2015. márc. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!