Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet olyan hogy valakinek a...

Lehet olyan hogy valakinek a szive elcsuszott a bordajahoz? Folyton ugy erzem hogy a mellem alatt van a szivem. Nagyon gelek hogy telleg.

Figyelt kérdés

Erzem hogy ott luktet szorit

Es mikor megijedek nem a mellkasomba szorit ossze a szuvem az ijedtsegtol hanem a bordamnal alul....


2015. máj. 12. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:

a szív anatómiai helyzete:

[link]

nem igazán értem mire gondolsz konkrétan hol érzed.

A szorítás lehet idegszál vagy idegzsába is.

Mégis mit csináltál volna mi ilyet okozna???

Vándor veséről meg lépről már hallottunk! De szív! nem hinném!

2015. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat van az az erzes mikor megijesztenek es a szived igy bele dobban vagy igy belefacsarodik...😃 na en azt erzem mikor megijedek csak nem ott a szivemnel ahol regen henem oldalt lentebb a bordam korul....meg egesznap.ott ilyen furcsa mintha valaki ott fogna az oldalam a kezevel...de regota...par honapja...
2015. máj. 12. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:

menj orvoshoz! szerintem csak valami idegi alapon van! Ne izgulj a szíved a helyén kell hogy legyen (most itt csak az anatómiára gondolok)

tudod van az a "torkomban dobog a szívem" érzés. na az sem szó szerint értendő :D

2015. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Orvos elkuldott rongenre...majd ott kiderul

Igen az is igaz 😄😄

Meg arra gondolok hogy akkor lenne mas tunet is ajulas szedules vagy nem tudom...

Koszi a valaszt

2015. máj. 12. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a behatárolást, hogy lentebb a bordámnál alul.... A szivet a bordáid védik. A kulccsontod alatt már az I. bordád van!!!
2015. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb a bal lengo bordamnal...
2015. máj. 12. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon találgatni fogok, ultrahang sokkal többet kimutat, de lehet, hogy "dugulás" van ott a vénákban, azért ott érzed a szív verését. Erős fizikai terheléssel és savanyúsággal lehet az ilyet kitisztítani (akár artériás, akár vénás lerakódás). De ezt ne vedd készpénznek, azért találták fel az ultrahangot, hogy ne kelljen találgatni.
2015. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jaaaaaj te jo eg!

De nem is dobogas hanem szorongatas. Mint mikor a stresszrol vagy a banattol szorit a sziv olyan pont.

2015. máj. 12. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!