Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ciki a kézizzadás? Zavaró ha...

Ciki a kézizzadás? Zavaró ha valkivel kezed fogsz és "vizes" a tenyere?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha izgulok,akkor nekem is izzad a tenyerem,szerintem nem ciki :D
2010. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt nem szeretem,ha túl száraz.Végülis a "vizes" sem kellemes.Az a legkellemetlenebb,mikor infón az egeret kell fogni,és akkor megizzad a kezem,és az egér kissé "vizes" lesz a kezemtől..múltkor is ez történt,a tanár odajött,mert nem értettem valamit és ő állított rajta.Szerintem észrevette,hogy izzadt a tenyerem.De nem izgultam,és máskor nem szokott izzadni.
2010. márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam,ezt nagyon sokan rühellik.Izzadt nyirkos tenyérrel kezet fogni,utána meg nem gyözi takarítani az illető. Én úgy szoktam,hogy ha poliészter melegítő felsőben zsebben tartom a kezem,akkor izzad mint állat,és amikor jön valaki kezelni,gyorsan letőrlöm,azátn jöhet a szevasz. Száraz tenyérrel ki ne szeretné jobban. Logikátlan kérdés sztem. Ki örül ,ha más verejtékétől ragad a keze. Nagyon fincsa lehet,vagy nem!
2010. szept. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!