Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, h 3 hónapja járok valkivel? (többi lent)

Figyelt kérdés

eddig nem szóltam, mert nem akartam, h ha nem lesz belöle semmi akkor kérdezgessenek mert az kellemetlen.... de komoly kapcsolatnak érzem... és szeretnék szólni de ha eddig nem mondtam most, h modjam meg?

anyum sejti mert mondta, h ő is volt fiatal stb...

és a fő problémám az, h a pasi 21 éves... és anyuék szerint ez a korosztály csak szexelni akar... de ő nem ilyen....

17/ L


2010. júl. 20. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vidd haza mutasd be.
2010. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
először anyukádnak mond el és tőle kérdezd meg hogy hogyan mond el apukádnak, vagy kérd meg hogy ő mondja el neki
2010. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
OFF!Pedig ez a korosztály már "sexelni akar" és az ő részéről ebben nincs semmi rossz!
2010. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Anyu, 3 hónapja van pasim. 21 éves, XY-nak hívják és szeretem. Valahogy így :D
2010. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Mondd el nekik minél hamarabb tényszerűen, először azt a szülőd hívd félre négyszemközt, aki megértőbb. Komolyan hangsúlyozd, hogy nem csak szexre hajt! Ha mástól tudják meg, vagy lebuksz, az sokkal gázosabb, jobban "ölnek" érte (tipikus szülői reakció, sajna volt tapasztalatom vele :S) Jótanács, ne okoskodásnak vedd, koromon kérlek ne nevess :D

15/F

2010. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

anyumnak annyit mondtam, h barátok vagyunk...

és mondta pont ma, h mutassam be neki... mert látni akarja, h kivel megyek éjszakánként ide - oda....

anyuék eddig semmilyen kapcsolatomról nem tudtak...

és azt hiszik, h engem nem érdekelnek a férfiak én még jól megvagyok a barátnőimmel is....

szóval nincs nagy rutinom az ilyen beszélgetéseknél....

anyum mondta, h neki rossz érzés, h hazajövök 11 körül és nem mesélek semmit, h milyen napom volt stb...

de, h mondjam meg neki azt, h nem most kezdödött hanem 3 hónapja.... meg lassan ott aludnék abarátomnál és ha nem mondom anyuéknak, h mióta tart akkor megfogank lepödni az biztos....

2010. júl. 20. 20:50
 7/16 A kérdező kommentje:

nem nevettem...

szerintem az vicces, h 17 évesen nem merem megmondani....

félek, h lekorlátozzák a programjaim...

hát holnap megpróbálok anyuval beszélni.... :D

köszi a válaszokat.... :D

2010. júl. 20. 20:54
 8/16 anonim ***** válasza:
Állj eléjük és pont azt mond, amit ide leírtál, nem tudtad mennyire lesz komoly stb. Én biztos megérteném, nem gondolom, hogy azonnal rögtön el kell kotyogni mindent, aminek tán jelentősége sem lesz.
2010. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

szerintem nincs ezzel semmi gond, kivéve, ha konzervatív szülőkkel 'áldott' meg a sors.. az én barátom 22, pedig én fiatalabb vagyok nálad. anya megértette, már ismeri is a barátomat, és kedveli is, nevelőapám is, az apám nem tud róla. állj mondjuk anyukád elé, és mond neki, hogy van 3 hónapja egy barátod, csak nem akartál addig szólni, amíg nem komoly a dolog, de most már kezd komolyodni, stb.

én a 22 éves barátommal 5 és fél hónaposak vagyunk, és jobb, hogy anyáék tudnak róla, mert nem kel hazudnom, hogy kivel megyek, kinél alszom, meg ő is itt aludhat :)

bátorság! sok sikert és boldogságot ;)

én ma mondtam el anyának, hogy nem vagyok szűz, azt is tök normálisan kezelte, mondjuk ő eléggé liberálisnak nevezhető, még csak ki sem akadt, csak azt mondta, hogy védekezzünk, nehogy terhes legyek, ennyi. szeretem anyámat :DD

15/L

2010. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vicces helyzet mert én most leszek 19 éves és én is így vagyok, voltam vele. Sose mondtam el itthon senkit, egyszerűen nem tudtam elmondani, nem ment. Mostani barátommal már lassan 5 hónaposak vagyunk. Őtse akartam előszőr elmondani de rákérdeztek itthon és akkor már mindegy volt, utána ballagásomon megis ismerték de megértelek komoylan nekem se ment. A világ legtermészetesebb dolga de nekem mégse ment mindig inkább mondtam h elmegyek bnöimmel majd jövök mint megmondjam. Mondjuk mostanába meg kapom, hogy sokat vagyok vele és sose vagyok itthon és akkor se csinálok semmit ha mégis...szall attól tartok kezdődik....:S
2010. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!