Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontin rászokás! Fél éve...

Frontin rászokás! Fél éve szedem hogy lehet leszokni?

Figyelt kérdés
decemberben irta fel az orvosam.egész életemben szorongosabb voltam a kelleténél .anyum meghalt 18 évesen .sokminden ben pedig jo lenne egy segito kéz ,lehet ezért is vgyok ilyen szorongosabb .napi egyet szedek 0,250 esténként sokkal könyebb életem .rálehet szokni ennyi adagtol .párommal is szakitottam 5 év után :-(
2015. máj. 19. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Rá lehet szokni, és neked már régen le kellett volna jönnöd a cuccról.


A legkíméletesebb, ha fokozatosan vonod meg magadtól, de az is kell, hogy változtass magadon, mert különben visszasoksz és még mélyebbre süllyedsz.

2015. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be csak felet és igyál citromfű teát napközben. Pár hét után este pedig pótolhatod Valeriána Relaxxal.
2015. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A pótlás soha nem megoldás. Egyik cuccról rászokik a másikra függetlenül attól, hogy milyen összetevőkből áll, tudatilag is rá lehet szokni. Teljesen el kell hagyni és változni kell!
2015. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondták napi egy szem este 0,25 nem rászokás !sokan szedik !!!!
2015. máj. 19. 20:13
 5/8 anonim ***** válasza:
A Frontin gyógyszer a lelki betegséget egyáltalán nem oldja meg!
2015. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más, de sztem 1x0.25 esténként nem olyan vészes. Az biztos hogy célszerűbb életmódot változtatni, a sport nagyon sokat segít!Ha este edzel egyet, pl, futsz egy félórát, sokkal jobban alszol, ha meg közösségben sportolsz, az külön jót tesz.
2015. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Frontin tüneti kezelés. Az okot nem oldja meg. Felelőtlenség volt az orvosodtól, hogy ezzel töm. El kellene menned pszichológiai terápiára, beszélgetés egy szakemberrel sok mindent megold. (lehet, hogy antidepresszánst is kapsz, hogy amíg el nem kezd hatni a beszélgetős terápia, addig segítsen).
2015. máj. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, minek kérdezel, ha a négyesben megadtad magadnak a felmentést?
2015. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!