Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek ra fogok szokni?

Szerintetek ra fogok szokni?

Figyelt kérdés

Eddig egesz eletemben a cigaretta ellen voltam, mert karos, visszataszito (foleg lanyoknal), budos, draga es konnyen fuggoseget okoz. Nehany napja viszont nem tudom mi tortent velem de szinte "egyik pillanatrol a masikra" egy erzesem tamadt hogy ki szeretnem probalni. Nem tudom mi utott belem, ez az otlet sajat magamtol jott. Nem a tarsasag, baratok miatt, hanem magamtol. Nem ertem magam. Egyik baratnomnek volt cigije es megkerdeztem hogy ad-e mert szeretném kiprobalni. O is nagyon megdobbent mert nagyon jol tudta, hogy utalom a cigit. Nagyon meglepodtem mikor ragyujtottam: nem volt olyan rossz, mint amire szamitottam. Viszont nehany szivas utan kidobtam, igy nem lettem olyan budos. Nagyon szegyelltem magam utana es buntudatom volt, mert tudom hogy a szuleim nagyon mergesek lennenek ram. Ereztem magamon a cigiszagot es szegyelltem magam az emberek elott, hogy megerzik rajtam a cigiszagot. Hazamentem es azonnal hajat mostam, lefurodtem hogy ne erezzek rajtam a szuleim. Hal istennek nem jottek ra, mert a ruhambol kiszellozott. A kovezkezo nap azonban egy olyan gondolatom tamadt, hogy szeretnek meg egyet elszivni, most viszont egy egesz szalat. Eskuszom nem tudom mi utott belem. Azota nagyon sokszor csak ez jar a fejemben. Viszont ket szivastol nem valhattam fuggove. Nem ertem az egeszet. Nagyon nem szeretnek raszokni, maximum egy heten ket-harom szalat szivnek el. Szerintetek ez mitol lehet? Mit tegyek?

15/L



2015. márc. 21. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok :D Néha csak a cigire tudok gondolni. De van hogy egy hónapig nem is cigizek, máskor meg heti 3x. Ezt annak tudom be, hogy imádok cigizni, de csak alkalmanként, rá semmi pénzért nem szoknék. SZERINTEM cigizz nyugodtan, de arra figyelj hogy ne túl gyakran és mértékkel :) (heti 3-4 szál pont "ideális", én 1 éve így csinálom) Remélem segítettem :)

19/L

2015. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van önfegyelmed akkor nem.
2015. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önfegyelem függő.

Te döntsd el. Mert mind igaz amit leírtál.

Én fél éve csinálom úgy, hogy alkalmakként meg hétvégén ha megkínálnak. Rá nem szoknék, ismerem magam.. zsugori vagyok ahoz :D

Ha úgy ismered magad, hogy nem tudnál rászokni akkor másokkal cigizhetsz. De egyedül semmiképp, mert az már függőség, ha csak rágyújtani mész el egyedül.

2015. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam ha megengeded elmesélem ho
2015. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gy is történt ez az egész szüleim dohanyosak voltak én pedig elleneztem a cigit míg egy nap tényleg szar napom volt és kipróbáltam hát szar volt mikor letudoztem, de adott egy plusz érzést egy nyugodtságot aztán már minden nap úgy indultam iskolába még ma napig is úgy indulok hogy egy cigit reggel el kell szivnom és visszafele is... Te tudod ha ráakarsz szokni nyugodtan, ha pedig nem akkor most rohadt gyorsan torlod a fejedből a dolgot... 15/F
2015. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!