Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente miért kellemetlen...

Reggelente miért kellemetlen szagú a szám?

Figyelt kérdés

reggel este fogmosás és nem dohányzok

akkor marad a táplálkozás napi két liter folyadékot iszok és napi 2-3x eszek reggelente mindig úgy ébredek hogy korog a gyomrom ez összefüggésben lehet a kellemetlen szájszaggal?


2010. febr. 25. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy embert, aki reggelente nem büdös szájjal ébred! Inkább azzal törődj, hogy utána ne legyen büdös!
2010. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy tudom létezik olyan hogy nyitott gyomorszáj,pontosan nem tudom mit jelent de ilyenkor az ember lehelete kellemetlen akármit is csinál vele,nincs rá megoldás.
2010. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül, ha nagyon gáz, okozhatja még a rossz fog, és rosszul záró gyomor is!
2010. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Még nem próbáltam, nemrég találtam. Itt választ kapsz a kérdésedre is. :-)

2010. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

11.20 vagyok Éjszaka elszaporodnak a büdibaktériumok a szánkban. De ez szerintem mindenkire igaz.

[link]

Hátha segít ez a fogkrém. (nem nagyon hiszek benne)

2010. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvedet megszoktad mosni? mert a baktériumok 90% a ott található! de nem mindegy hogyan mosog meg! a legjobb ha nyelvkaparót használsz! mert a fogkefével csak belemaszírozod... ebből írtam a szakdogámat... :D
2010. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!