Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggelente mikor felkeltek ti...

Reggelente mikor felkeltek ti is érzitek a száj ízeteket, hogy kellemetlen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen :(
2011. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha. De ez egyébként természetes. Ugyanis éjszaka termelődnek olyan anyagok, amik a szájban vannak, ennek van az a 'más' íze. Ezért kellene a reggelt fogmosással kezdeni, hogy úgymond eltakarítsuk a szánkból a bacikat. Csak sokan ezt úgy gondolják, hogy reggeli után is tökéletes, pedig nem. Ugyanis, ha eszünk vagy iszunk, a bacik lemennek a gyomorba, ami nem túl jó dolog.
2011. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem annyira, de lehet csak én nem érzem, elugrasz fogat mosni és javítja is a helyzetet. Ráadásul attól hogy nem érzem szerintem az enyém is kellemetlen azelőtt:)
2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) azthittem csak nekem ilyen..
2011. júl. 2. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szájöblítőt alkalmazok. Kiugrom az ágyból, szekrényemből kiveszem a szájöblítőt, miközben megyek a wc fele garganizálok, oszt ennyi.
2011. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, de ez természetes. Amúgy sokat segít, ha iszol/isztok pár korty vizet - mi mindig ezt csináljuk. (:

Persze ez csak addig megoldás, amíg nem akartok kimászni egymás mellől az ágyból... Felkelés után aztán irány a fürdő, és közös fogmosás. :P


22L

2011. júl. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Afrikai Eszkimó válasza:

Az előttem írónak, ahogy nézem, összejött az élet :))

A kérdésedre válaszolva: sajnos igen. Normális a reggeli szájszag, mivel éjjel sokkal kevesebb a nyál a szádban (ami ha van, akkor mossa, tisztítja a fogakat) és emiatt sok baci teszi a dolgát. Azért érdemes meglátogatni a fogorvost, mert az is lehet, h van lyukas fogad, az meg extra szájszag reggelre. Megtörténhet, hogy miután megjártad a fogorvost, már észre sem fogod venni reggel a dolgot :)

2011. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2011. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!