Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap lesz az iskolában az...

Holnap lesz az iskolában az orvosi vizsgálat. Állítólag megnézik a nemi szerveket? Milyen lesz a vizsgálat? A nemi szerveket ha megnézi, akkor minek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Az az igazság,hogy kéne,csak mindig elmarad.Azt kéne megnézni,hogy a fiúk fel tudják-e húzni a fitymát és azt,hogy megvan-e mindkét here a herezacskóban.

A lányoknak nem szokták,mert előbb-utóbb úgy is mennek nőgyógyászhoz.

2010. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Megnyugodtam.
2010. febr. 26. 22:49
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
középsulis vagyok és még a felvételinél nálunk megnézték bár pont most volt osztályvizsgálat és most nem, szerintem már nem is fogják lesegetni
2010. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Általában a bőr kell felhúzni,meg a heréket nézik meg.

A dokitól függ hogy mennyire lesz ciki a vizsgálat,nálunk egyszerre kellett bemenni és ott mindenki előtt kellett húzogatni,szóval több szar volt,később tudtam meg,hogy jogunk lett volna külön vizsgálatra,ha ofőnek szóltunk volna,hogy beszéljen a dokival,akkor egyesével hívtak volna be minket.

Szóval ilyen szempontból szemét volt a doki.

2010. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8127..


Itt le vannak írva mihez vannak jogaitok4


A 24.oldal kommenjénél olvashatsz róla,hogy 14 éven aluli személynél elég ha az ilyen vizsgálatot megtagadja a szülő és 14 éves kortól te is megteheted,ezek nem kötlező vizsgálatok.És kérheted hogy külön vizsgáljanak meg,és ha akarod el se kell végeztetni,illetve,simán felöltözve is bemehetsz és ott veszed le a nadrágot,felsőd is fennmaradhat.A lényeg hogy szólj,te mit szeretnél,mert ehhez jogod van.

Sok helyen a fiatalok nem tudták,hogy mikhez vannak jogaik azért csinálhatták meg náluk a csoportos vizsgálatot,illetve vetkőzést,mert nem tudták,hogy megtagadhatják és kérhetik hogy másképp mejen a vizsgálat menete.

2010. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve nálunk is akartak ilyet csinálni,de simán nem engedtem,ahogy még jó páran,csak aki beszari volt az nem mert szólni,utána meg csak hümögött,milyen sza.r érzés,meg megalázó,senkinek semmi köze nincs a tök.ömhöz,meg hogy mekkora,mennyire szőrős.Az iskolának és az iskola által választott dokinak meg főleg nem.Meg elég hülyén csinálták volna,jó kis közönséggel,hívtak egy külön urológust,de valami elválasztó fal,hogy ne lássanak nem volt.Ott volt 2 sima doki,akik megcsinálták ill. csak az egyik az alapvizsgálatokat,persze hogy cikibb legyen mindjárt 3 nővér és egy asszisztens is volt,na kb. ennyi ember előtt és a hátad mögött még 3 ember előtt kellett volna tapiznod magad.Azt akarták feküdj fel az ágyra told le a boxert,a doki meg hátrahúzta a fitymát már aki hagyta,meg fogdosta a herét,és megkért hogy kicsit a segnyilás meg a vízelőnyilásod is húzd ketté,persze mindezt tök pucéron,az említett közönség előtt.Kicsit okoskodtak amikor mondtam,elfelejthetik,de ennyi volt,belátták nem kényszeíthetnek.


Na de mi volt nálatok,te engedtek?

2010. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!