Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskola orvosi vizsgálat,...

Iskola orvosi vizsgálat, mennyit engedsz?

Figyelt kérdés
Én tavaj is megtagadtam a vizsgálatot,és a háziorvosommal végeztettem el... van még valaki aki megtagadta? Vagy mit gondoltok erről? Légyszíves normális hangvételű válaszokat várok.
2011. okt. 3. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Iskolai orvosi vizsgálaton mit csináltak hogy megtagadtad? csak alap dolgokat néznek.
2011. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Az iskola orvos is valahol háziorvoskont dolgozik. gondolom nem csak a te sulidban praktizál. Attól, hogy nem ismered személyesen, mert nem hozzá jársz, nem fog olyan dolgot tenni veled, ami etikátlan...Felesleges a hisztid szerintem.
2011. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ennek hosszabb előzménye is van... régebben pereskedtünk az orvossal aki vizsgál a suliba,tehát ennek személyes ügye is van. A másik az hogy nem szeretem mutogatni magam 6-7 ember előtt... bugyiban
2011. okt. 3. 14:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Tesiórán az átöltözéssel mi van? Nálunk meg csak 2 főt vizsgáltak egyszerre
2011. okt. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah, ha pereskedtetek, akkor ne menj hozzá. Egyértelmű..
2011. okt. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tesin a wc-ben öltőzők....
2011. okt. 4. 15:20
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Bugyi melltartó marad!!

Semmi esetre se hagyd magad bepalizni, hogy kötelező!

Szó sincs róla, csak a statisztikák miatt nézegetik a melletek méretét, meg a bugyiban a szőrösödés állapotát.

Senkit nem kötelezhetnek ilyen vizsgálatokra!

Ha az Ofő erőszakoskodik, akkor mutasson példát:

melltartó, bugyi le, ágyra fel és a doki bácsi vizsgálgassa meg! persze elöttetek, azután okoskodjon!

2011. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2011. okt. 4. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Jól tetted,nem tudom hogy ennyi év elteltével elolvasod amit írok.De végre egy belevaló fiatal,nagyon jól tetted.Alapvető jogaik vannak a fiataloknak is és a többség nem szeret mások előtt vetkőzni,az emberi méltósághoz mindenkinek joga van és ebbe beletartózik,hogy a szemérmességet szem előtt kell tartani.Egyenként kell a fiatalokat vizsgálni,nem más osztálytárs szeme láttára.Hallottam hogy van ahol mellet,nemiszervet is vizsgálni akarnak már,na nálam a stop itt van,ahhoz semmi közük.Alapvető állapotot,fejlettséget meg lehet vizsgálni,magasság,súly,vérnyomás,hallás,látás,fogak,gerinc,lúdtalp,de utána már ott van a stop.
2013. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát volt belőle kisebb vita,de megtagadtam anno a vizsgálatot:)

És nem bántam meg...:)

2013. márc. 18. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!