Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Munkával kapcsolatos pánikbete...

Munkával kapcsolatos pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Évekig dolgoztam emberekkel, napi szinten többszázzal találkoztam, nem szeretnék kisregényt írni, a lényeg, hogy nagy valószínüséggel pánikbeteg lettem megspékelve egy kevés üldözési mániával.

Szerencsére a munkáltatóm (akkor még) rendes volt és felajánlott egy másik pozíciót, közvetlen kollégákon kívül mással nem kellett találkoznom a munkámban, minden egyre jobb volt, már volt, hogy egy hétig tünetmentes voltam, utcára is sokkal kónnyebben kimentem és még bolta is mentem egyedül... egészen eddig.

Pénteken kijelentették, hogy míg nem hozok igazolást minden megy vissza a régi kerékvágásba.És ettől a mondattól kezdve vége van mindennek, gyakorlatilag magambaroskadtam.


Azt szeretném kérdezni, hogy kitől-milyen papírt kell szereznem? Elég ha háziorvoshoz megyek?

Nem szeretném ha ide-oda küldözgetne, már az is kihívás ha hozzá el kell mennem, nemhogy valami tökidegenhez, valószínüleg oda be se mernék menni.


Egész hétvégén egy percet nem aludtam, remegek az idegtől, meg sem tudom számolni hány pánikrohamom volt... egyszerűen rettegek a hétfőtől... ráadásul ezek a rohamok zsibbadással is járnak az ájuláspara mellett... folyamatosan terjed végig, már az orrom hegye is zsibbad ennyire még sosem fajult el a dolog. Rettegek a holnaptól, gyakorlatilag megállás nélkül.


Mindenképpen kell valami megoldás, de sajnos nem állok olyan helyzetben, hogy felmondhassak. Remélem valaki tud mondani valami okosat.

Előre is köszönöm.



2015. jún. 7. 18:20
 1/1 anonim válasza:
Keress fel egy pszichológust, az ilyen gondok az ők szakterületük szerintem. A másik meg hogy csak akkor fogod tudni legyőzni a félelmeid ha szembenézel velük.
2015. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!