Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbeteg vagyok 5 Éve! Pár...

Pánikbeteg vagyok 5 Éve! Pár napja fáj a jobb lábam, ég és hideg is váltakozva, néha olyan mintha le lenne merevedve! Valakinek volt már ilyen tünete? De minden féle tünet is érdekelne!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 15. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, nem a pánikbetegség tünete, de a lelki sokk rendkívül nagy számú testi tünetet tud produkálni.
2015. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én el akarok ájulni,hideg nyirkos a bőröm,szívem kiugrik.

Nekem más nem volt csak ez,ez a "lábas"dolog nem klasszik tünet,de pszichológiai eredetű betegségnél bármi előfordulhat.

2015. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akinek volt pánikbetegsége,kezeire vagy lábaira,hogyan hatott ki?
2015. ápr. 15. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem oda! Ne haragudj,ha rosszul érintett!
2015. ápr. 15. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem hatott ki sem a kezeimre, sem a lábaimra. Hasonló tüneteim voltak, mint amit itt az előző hozzászóló leírt. Hideg verejtékezés, hányinger, hányás, hasmenés, halálfélelem, nagyon erős szívdobogás, magas vérnyomás, megállíthatatlan reszketés.
2015. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!