Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt 64 órában max 5 órá...

Az elmúlt 64 órában max 5 órá ha aludtam. Orvost kéne hívnom?

Figyelt kérdés
Már borzasztó rosszul vagyok, ninden trükköt bevetettem de demmi nem használ...
2015. jún. 12. 23:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy? Mit érzel? Erős szívdobogás, szédülsz vagy mit?
2015. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy valami miatt nyugtalan es azert? 3
2015. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyedül amiatt vagyok nyugtalan hogy napok óta semmit nem alszom. Mar ugy érzem megőrülök, remegek, sírógörcsök jönnek rám a kimerültségtől, időnként teljesen lezsdibbadok, szédülök és furán látom a dolgokat... pl mintha hullámoznànak, mozognának, meg mosz pár órája látok dolgokat amik aztán pár pillanat múlva eltűnnek. És már teljesen úgy érzem mintha megbklondiltam volna, magamon kívül vagyok és ettől az érzéstől meg rettegek.bortasztó fáraft vagyok már, az előbb annyit sírtam hogy már majdnem hánxtam pedig nem vagyok egy sírós típus. A fejem pedig úgy érzeem mindjárt atomjaira robban szét..
2015. jún. 13. 00:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Ps. Az elobb gondoltam iszom meg egy nyugtatotteat, de egyszercsak teljesen elérzéketlenedett a kezem mintha nem is lenne, ki is esett belole a bograe
2015. jún. 13. 00:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Legyél sötétben, mert a világosság éberségre késztet. Olvass, de félhomályban. Nekem ez mindig beválik.
2015. jún. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
64óráról (mostmar tobb) beszelunk. Sotetben vagyok. Nem vilagit semmi kiveve most epp a telefon mert azon irok mert mar nem tudom mit cdi aljak. Mindent probaltam.setalni voltam olvastam meleg tejet ittam nyugtato teat ittam levendulapárnácska kamilla stb stb. Csak mostmar annyira erotlen vagyok h semmit nem tudok csinalni. 3 naprol van mar szo, nem csak egy kis ideiglenes nehezen elalvasrol. Ejjel nappal febn vagyok semmi nem hasznal nem birom tovabb!!!
2015. jún. 13. 00:28
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Ha annyira rosszul vagy akkor miért ide írogatsz orvos hívása helyett?

...

2015. jún. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Keresd fel az orvost minél előbb, mert ez nem egészséges.

Én ugyan többet aludtam, mint te, de nem voltam valami jól én sem. Ma is majd' szétment a fejem, már 4. napja, és olyan nehezen aludtam el, hogy csuda. Olyan 4-5 órát tudok csak aludni, pedig máskor 8-9-et simán. De a tied az nagyon kevés.

Van otthon még valaki rajtad kívül??

2015. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
1. Mert kulfoldon vagyok 2. Felek hogx elzavarnak a busba ha azzal hivom fol (nem is tudom kit lehet) hogx nem tudok aludni
2015. jún. 13. 00:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Itthon van a lakotarsam de meg az is jobb lenne ha nem lenne.. eleg kellemetlen alak
2015. jún. 13. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!