Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért indult el most lefelé a...

Miért indult el most lefelé a hőm? Az elmúlt 2 éjszaka pocsékul aludtam, ma nem is tudok tovább fetrengeni. Okozhatja ez?

Figyelt kérdés

Tegnap és tegnap előtt este nem ittam palástfű teát,mert elfogyott és nem kapok.Még erre is gondolok.Barátcserje kapszula is jó a tea helyett?

[link]


2009. jún. 19. 05:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Pedig hasszurka is volt,a melleim is nagyon érzékenyek.Lehet nem tapadt meg?
2009. jún. 19. 05:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nem vagyok nagy görbeszaki, de szerintem az alvás nagyban befolyásolja ezt. Elvileg 6 órát kell egyhuzamban aludni ahhoz,hogy valóban értékelhető legyen az eredmény. Úgyhogy szerintem még ne csüggedj :)
2009. jún. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most találtam:

A literális szakasz közepén újra ösztrogéntermelésre kerül a sor, ami a hőmérséklet 1-2 napos esését okozza. Az ösztrogén felelős a hüvelyi nyálka termeléséért is, így ebben az időszakban krémes állagú nyálkát is szoktak tapasztalni. Ez a jelenség ugyan időben összeesik a beágyazódással, de ezzel nincsen semmilyen összefüggésben. Így sajnos ez alapján nem lehet egy esetleges terhességre következtetni.

2009. jún. 19. 05:54
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátcserjét a mensi első napjától kell szedni és nem ugyanaz a hatása mint a palástfűnek
2009. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!