Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt valakinek ilyen anyajegye?

Volt valakinek ilyen anyajegye?

Figyelt kérdés
Levették kedden a sebészeten a képen látható bogyószerűt. Bőrgyógyász javasolta mert ekcémás, gyulladt volt, arra kaptam szteroidos kenőcsöt , szépen helyre jött. Meg tossz helyen volt sérülés szempontjából. Kérdeztem a bőrgyógyászt lehet-e rosszindulatú, azt mondta nem gondolnám, de jobb leszedni. Most szövettanon van, de én nagyon félek, nehogy rákos legyen. volt valakinek ilyenje hogy gyulladt is volt, még se volt vele baj :( [link]
2015. jún. 18. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A szteroid kencsökkel csak nagyon óvatosan, mert az egész életedre elcsúfít.
2015. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A gyanu csak akkor all fenn, ha az utobbi idoben novekedest eszleltel az anyajegyed mereten. De meg akkor is nagy valoszinuseggel negativ, ha ezt tapasztaltad. Ne idegeskedj, jo lesz az eredmeny. Szerintem jol tetted hogy idoben elmentel, es leszedetted. Evente kell borgyogyaszhoz jarni ezutan, teljes testfelterkepezesre.

Nekem masfel honapja tavolitottak el egyet es az rosszindulatu volt. Ennel sokkal csunyabb volt, messzirol ranezesre megmondtak hogy az lesz.

2015. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!