Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tenyéren lévő anyajegye van a...

Tenyéren lévő anyajegye van a kisfiamnak. Valakinek hasonló? Mit jelent?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
mit jelent? azt, hogy mutasd meg egy bőrgyógyásznak, lehet le kell vetetni. a tenyér sokat sérül, hisz azt használjuk, az anyajegy meg ha sérül, könnyen elrákosodhat.
2014. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kislányomnak a kisujja tövében van, a tenyér felőli részen egy lencsényi nagyságú festékes anyajegye (nem bőrből kiemelkedő). Mutattuk bőrgyógyásznak, egyelőre nincs vele teendő, de érdemes évente megnézetni. Akkor pedig feltétlenül, ha esetleg valamilyen sérülés éri. Másfél éves a kicsim, szerencsére még egyszer sem sérült meg az anyajegye.

Nézesd meg a kisfiadét bőrgyógyásszal, majd ő megmondja, van-e vele valami teendő.

2014. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit jelent? Azt jelenti, hogy van egy anyajegy a tenyerén. Ennyit. Mi többet jelentene?
2014. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha minden este lefekvés előtt nem tartja észek-keletnek a tenyerét úgy h jól látható legyen az anyajegy éjszaka az ágy alatti mumus és a kollégája pék Úr bejelenti a boszorkánytanácson és nem engedélyezik a levétet.
2014. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az első sorig, teljesen komolyan vettem:D ittam a szavaid:-))
2014. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D ez jutott hirtelen eszembe....zsigerbol jott :D
2014. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező jóslásra vagy babonára gondol. Szerintem sem jelent semmit, csak azt, hogy a tenyerén egy foltban magasabb a pigmentsejtek száma.

A lányomnak a talpán van egy pici anyajegy, sose gondoltam, hogy jelenthet valamit, bár belegondolva, lehet, hogy futóbajnok lesz vagy táncművész.

2014. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!