Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hangulatingadozás és nem...

Hangulatingadozás és nem tudok nevetni. Bővebben lent lehet olvasni. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában eléggé nagy a hangulatingadozásom simán elsírom magam egy sorozaton és ma már ott tartottam, hogy körülbelül tíz percig bőgtem folyamatosan. Máskor, h a barátaimmal vagyok folyton vigyorgok meg nevetek. Sőt mostanában minden kis apróságra simán felkapom a vizet vagy mogorván válaszolok és bár szerintem azt hiszik ezt direkt csinálom, nem így van.

A nevetésre is kitérve nem is tudom mikor nevettem szívből. Igen nevetek, mert ők is nevetnek, mert az állítólag vicces. Próbáltam mindent állatos videókat képeket és a barátaim is állítólag sok olyan dolgot mondanak amin nevetnem kéne. Érzem is, hogy itt az idő nevetni, de erőltetett röhögés lesz a vége. Ez is olyan, hogy az egyik pillanatban nevetek a másikban meg magam elé bámulok és belül kattog az agyam, hogy miért nem nevettem úgy igazán.

Ha meghalok egyet azok közül a magyar számok közül akkor is fáj a fülem tőle és "bemogorvázom", de nem tudom miért.

Ha valaki tud segítsen és elnézést, ha hosszú lett a szöveg. Mitől lehet?


2015. jún. 19. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Az egyik lehetőség az, hogy kamaszkorban vagy és akkor ez teljesen normális a hormonális változások miatt. Ha nem vagy kamasz, akkor valamilyen lelki trauma (akár korábbi) lehet, hogy nem került feldolgozásra. Egy pszichológus, vagy egy legjobb baráttal töltött nap jót tehet :) Kívánom, hogy javuljon az állapotod! :) És tudod, mindig hinni kell, hogy jobb lesz és küzdeni az utolsó pillanatig és még utána egy perccel.. :)
2015. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!