Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék a lelki békém...

Mit tehetnék a lelki békém érdekében? Valaki van vagy volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon nagy hangulat ingadozásaim vannak. 2 napig minden nagyon jó, teljesen boldog vagyok, aztán jön valami, amitől ismét 2-3 napra teljesen magam alatt vagyok. Talán meg kellene próbálnom magam mellett elengedni ezeket a dolgokat, amik ezt kiváltják belőlem? Este pedig alig tudok elaludni. Folyamatosan jár az agyam. A múlton kattogok, a jövőn, hogy mi lesz és mi volt. Egyszerűen folyamatosan működik az agyam, sehogy nem tudom leállítani. Annyira utálom. Tudom, hogy a múlton kár aggódni, mert nem lehet megváltoztatni, a jövő meg úgyis eljön, de akkor is. Valami tanács, hogy hogy változtathatnék ezen? Hogy minden percben és nap harmóniában legyek, ne legyenek hangulat ingadozásaim.

2014. jún. 6. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
"....Egyszerűen folyamatosan működik az agyam, sehogy nem tudom leállítani. Annyira utálom. ...." Ez egy nagyon ritka robothiba. Olyankor fordul elö amikor a robot azt hiszi, hogy élölény. Törli a memoriábol a kikapcs gomb elérési algoritmust. Javithatatlan. Alkatrészekte kell szétszerelni. Memoriát megsemmisiteni.
2014. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is így vagyok, írj privit ha beszélgetni szeretnél, mert sajnos nekem nem hagyja, hogy írjak neked.
2014. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!