Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas pulzusom van és ehhez...

Magas pulzusom van és ehhez társuló vérnyomásom de az orvosok elutasitanak mint szivbeteget. Miért?

Figyelt kérdés

Phszihikális alapra hivatkozva nyugtatókkal akarnak tömni amikor nem vagyok ideges mégis úgy ver a szívem mint egy állatnak ha elindulok

104-es pulzust mértem a bankautomatánál ahová gyalog elsétáltam

Minden reggel úgy ébredek mint aki egy félmaratont lefutott pedig még csak akkor keltem ki az ágyból de nagyon fitt vagyok

Csak EKG-t néztek sem röntgen sem ultrahang vagy ct nem volt és ők erre azt mondják, hogy biztos nem vagyok szívbeteg bár tényleg kissé magas a pulzusom és a vérnyomásom is de ez idegi alapon van

De akkor mit magas a pulzusom?

A szívbillentyű nincs kinyílva esetleg?

Hogy lehet az, hogy nem jó a pulzusom de az EKG nem mutatja csak a magasabb pulzust?



2015. jún. 21. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az EKG a szív elektomos tevékenységét vizsgálja, kimutatja a szervi szívritmuszavarokat. Ha ilyet nem találtak, hidd el igazuk van, és pánikbeteg lehetsz, vagy élvezeti szerektől megy a szíved. Mindkettőt a lelkidokik kezelik.

Ne a kifogást keresd, hanem igyekezz meggyógyulni.

2015. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha EKG nem mutatott ki semit és megvizsgáltak, akkor hidd el, amit az orvosok mondanak. Amúgy pulzust és vérnyomást nyugalmi állapotban kell mérni, legalább 10 perces pihenés után, nem gyaloglás után, és közvetlen felébredés után is lehet magasabb.
2015. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!