Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Vagy már...

Mi bajom lehet? Vagy már megint csak bebeszélem?

Figyelt kérdés

Ma reggel nagyon gyengén és fáradtam ébredtem (de amúgy se aludtam sokat az éjjel és elég fárasztó a hetem). Most nagyon megfájdult a fejem és van egy enyhe hányingerem is, az étvágyam az olyan átlagos volt, talán kicsit kevesebbet ettem, mint szoktam. Az is lehet, hogy meg fog jönni, most kéne, de nem tudom, mert elég rendszertelen és sokszor kimarad (a nőgyógyász szerint még nem baj, majd beáll). Pánikbeteg vagyok és teljesen hipochonder, néha csak bebeszélek mindent és azért jönnek a tünetek, minden kis betegségtől is rettegek, a nagyobbakról nem is beszélve...Főleg még attól félek, ami hányással járhat.

16/L


2015. jún. 24. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg az időjárás?
2015. jún. 24. 18:19
 2/3 anonim válasza:
Én is így vagyok ma :/ lehetséges,hogy betesz az időjárás,de nyugodj meg! nincs semmi bajod
2015. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljesen ugyanez a problémám :/ Csak nekem még pluszban alacsony vérnyomásom is van :P Én is nagyon rettegek a hányós betegségektől :( 15/l
2015. júl. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!