Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden tünetem megvan, de...

Minden tünetem megvan, de félek tesztet csinálni, mert félek az újabb csalódástól és attól, hogy megint csak bebeszélem magamnak ezeket a tüneteket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azon kívül,hogy tesztet veszek és megcsinálom,ha negatív ne keseredjek el?

12 napja késik (nem rendszeres a menzeszem).

8 hónapja aktívan próbálkozunk.

Mikor érdemes orvoshoz fordulnunk?

Nagyon szeretnénk már egy babót...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2008. máj. 22. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha minden tuneted megvan,hat meg is lehet mar biztos ki is mutatja,nincs mitol felj!gratulalok!
2008. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha 12 napja késik, már nyugodtan megcsinálhatod a tesztet. (Az elmaradt menstruáció napján már helyes eredményt mutat)

Azt szokták mondani, hogy egy év sikertelen próbálkozás után érdemes orvoshoz fordulni.

Figyeld a hüvelyváladékodat, az is képet ad az ovulációról illetve vegyél egy ovulációs tesztet a patikában! Azt hiszem, ezek mutatják a legbiztosabban a megfelelő napokat. Meg szokták mondani, hogy ne görcsölj, de azt hiszem, hogy ezt mondani azért könnyebb, mint kivitelezni...:o(

Minden rendben lesz, sok tényező lehet, ami miatt nem sikerül, de lehet szimplán "csak" az, hogy a rendszertelen menstruációd miatt nem tudod kiszámolni a peteérésedet, mert mindig máskor van. Pár hónap múlva az orvos segíteni fog egy hormontablettával, de addig természetes úton próbálkozzatok, mert a hormonbomba nem túl természetes egy szervezetnek!

Kitartást, és sikert kívánok!

2008. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...és megprbálom megfoadni a tanácsaitokat is,ha lehetséges...köszönöm mégegyszer!
2008. máj. 22. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Te még mindig nem teszteltél?

Te vagy a tegnapi kérdező is a 8 hónapos próbálkozással, tünetekkel,igaz? Nem értelek, komolyan mondom, miért jó bizonytalanságban lenni? Csinálj már tesztet, könyörgöm! Legalább megnyugszol és nem ezen fogsz kattogni egyfolytában, mert azt ugye biztosan tudod, hogy egy esetleges terhességnek az idegeskedés se tesz jót!

Majd írd meg mi lett!

2008. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia,nem én voltam...de tényleg,viszont én is válaszoltam arra a kérdésre azt hiszem,hogy teszteljen,de én sem merek :(

Amúgy igazad van...muzály még mindig reggeli,vagy este is megcsinálhatom már?

2008. máj. 22. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor már bármikor megcsinálhatod! Hú, én biztos nem bírtam volna ilyen sokáig várni!

De várjuk az eredményt :)))

2008. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Ha negatív, pár nap múlva mégegyet, ha akkoris negatív, menj orvoshoz, mert - bár nagyon nagyon ritkán - előfurdulhat, hogy még 12 hetesen sem mutatja ki a teszt.
2008. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem annyira vészes a tesztelés !!Hajrá!!Sok szerencsét!
2008. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!