Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Halszálka a torokban mit...

Halszálka a torokban mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megakadt a halszálka a garatomban érzem hogy szúr próbáltam a kenyérbelet de nem sikerült vele elérni semmit. Próbáltam krákogni meg köhögni de semmi nem akar kijönni alig bírok nyelni mert nagyon fáj. Mit tegyek vele menjek az SBO-ra nem fognak kiröhögni miatta?!

2015. jún. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Kenyeret hülyeség ra enni, hisz csak tolna maga előtt a szalkat a nyelo csőben....és végig vágja vagy valami...

igen sbo vagy fül orr gege ügyelet és kiszedik .

2015. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség mindennel sbo-ra menni. Fül-orr-gége ügyeletre menj, ott ki is tudják szedni.
2015. jún. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy gégészet ügyelet nálunk csak éjszaka van sima orvosi ügyelet és sbo van ilyenkor
2015. jún. 27. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb lemegy, kenyeret vagy keksz félét eszegess.
2015. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első próbának nem hülyeség a kenyér, ha nem fúródott bele leviheti, de ezek szerint nem vált be. Ha nem mozdul, sajnos muszáj lesz orvoshoz menned. Elvileg egyébként ott már nem tud bele állni a húsba, valószínűleg csak megtapadt. Nekem egyszer a nyelvem leghátsó részén tapadt meg és órák keserves kínjaival egyszer csak kinyálaztam. Próbáltam fel is meg le is, nem mozdult, majd egyszer csak mikor már taknyom nyálam egybe folyt, egyszer csak eltűnt, de nem tudom, hogy lement, vagy kiköptem, mert nyeltem is folyton, meg köpködtem is. Esetleg még próbálkozhatsz bő folyadékkal, ha az sem segít, irány az orvos.
2015. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!