Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom ha pár...

Lehet valami bajom ha pár órával buli előtt Cataflamot vettem be és a buliban este nagyon berúgtam?

Figyelt kérdés
Reggel 8kor vettem be Cataflamot mert fájt a fejem, de délután megint megfájdult ezért vettem be még egyet 3kor. Este buliba mentem és úgy 7 és 10 óra között megittem 3 kisfröccsöt és 2 kupica jégert meg egy pohár bacardi kólát kóstoltam, de azt szinte egészében kiöntöttem mert már annyira berúgtam. Azért aggódom, hogy nem is ittam alapvetően sokat, mégis ennyire berúgtam. A Cataflam miatt volt? pedig az a piálás előtt 4 és 12 órával vettem be. Igy is hathat rá negatívan? Vagy csak azért rúgtam be ennyire mert nem vagyok hozzászokv az alkoholhoz, nagyon ritkán iszom.

2015. jún. 30. 14:13
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet semmi bajod szerintem:) max jobban aludtál.:Dpersze ez ne legyen rendszeres.
2015. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legközelebb igyál ugyanannyit cataflam nélkül, és kiderül a különbség.
2015. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Általában elmondható, hogy a gyógyszer és az alkohol nem fér össze!
2015. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!