Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit NE tegyek ha este buliba...

Mit NE tegyek ha este buliba megyünk és "inni" fogunk?

Figyelt kérdés
Mit nem tanácsos inni/enni ? Egyèb jò tanácsok ? hogy ne legyen a vège ròkázás:D "mèrtèkkel" már hallottam.:D

#alkohol #party #buli #siò #szarvasi mozzarella
2014. júl. 7. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:

egy kanál zsirt egyél meg utána ihatsz mint az állat nem fog annyira mgcsapni ha mégis annyit iszol hogy már érzed akkor hagyd hogy kijöjjön és egyél utána olyat ami felszivja a maradékot ami benned van pl kenyeret ha nem jön ki akkor igyál fekete cukor néküli nyers kávét ha nincs igyál rengeteg vizet ami beléd fér ha az sincs akkor a mutató ujadat dugd le a torkodba mig nem öklendezel és akkor tuti ki jön


Remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Nagyban függ a korodtól, hogy mit bírsz ill. mit fogsz bírni. De ki kell tapasztalni, mint ahogy azt is, hogy milyen hatással van rád az alkohol.


Lehetőleg egyféle italt igyál és minőséget.

2014. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hányingert érzel ne igyál többet és levegőzz. Szerintem ennyi a titok. :D
2014. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz az ötleteket :D 18 vagyok
2014. júl. 8. 14:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne keverd a piákat. Ha mégis erre kényszerülsz, a gyengébbek felől tarts az erősebbek felé. Régen azt mondták: Sörre bor; mindenkor. Borra sör; meggyötör.
2014. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!