Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti milyen mértékben izzadtok...

Ti milyen mértékben izzadtok a nyáron?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy normális -e az izzadásom vagy nem.

Budapesten lakom, itt azért jóval melegebb van mint vidéken. Rövid nadrág + póló kombót szoktam hordani. Ha mondjuk órakor kimegyek, akkor 10 perc sétálás után eléggé izzadok. Ami azt jelenti, hogy ha a derekamnál végighúzom hátul az ujjamat, akkor eléggé nedves, a hónaljamnál is érzem a verejtéket ilyenkor. A ruhán azonban nem látszik. Sőt az első 1-5 percben már jelentkezik az izzadás ilyen tünete.


Pár éve szedek egy gyószert, ami miatt jobban izzadok mint régen, de nem emlékszem már, hogy régen hogyan volt. Ha normális tempóban mentem, akkor nem emlékszem arra, hogy izzadtam volna, legfeljebb kicsit melegebb lett a testem, ennyi. Ki akarom deríteni, hogy normális e az ilyen izzadás vagy sem.


2015. júl. 3. 17:27
 1/2 anonim válasza:
én is rengeteget izzadok az az igazság.. állandóan beparázok mert nem látom így azt képzelem hogy most tiszta izzadság a ruhám, pedig nem gyakran látszik. szerintem normális dolog, amúgy nem hinném hogy olyan nagy cucc lenne ha valaki kicsit jobban izzad. én még nem lettem volna szemtanuja annak hogy valakinek beszóltak volna azért mert izzad :)
2015. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Budapesten lakom, itt azért jóval melegebb van mint vidéken." ???!?!?!??!?!


Ja barátom, Budapesten még a nap is másként süt.

2015. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!