Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok aludni, de miért?

Nem tudok aludni, de miért?

Figyelt kérdés

Ameddig tartott az egyetem (szorgalmi időszak) lefeküdtem és 10 perc alatt elaludtam. Amint ennek vége lett és jött a vizsgaidőszak nem tudtam aludni, órákat fetrengtem és reggel 6-kor mindig felkeltem, akkor is ha csak 4 órát aludtam, és ez azóta is tart, tehát 99% hogy nem idegi alapon van.

Mivel középiskolában romlott a koncentrációs képességem (és az eredményeim) orvoshoz vittek ahol kimutatták hogy nem működik a pajzsmirigyem, adtak gyógyszert ami majd "megoldja a fáradékonyságot és koncentrációzavarokat".

A kérdés az lenne hogy okozhat-e alvászavart az hogy azt a "plussz energiát" amit a gyógyszer ad (nem vagyok annyira fáradékony, elvégre erre adták, ez volt az eredeti probléma) nem tudom felhasználni vagy esetleg más probléma lehet.

(Az orvos sz@rik rám, tőle is megkérdeztem a vállát vonta...)



2015. júl. 7. 15:45
 1/2 anonim válasza:
menj másik orvoshoz.
2015. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Probald meg a magneB6-ot.
2015. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!