Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában álmosabb vagyok de...

Mostanában álmosabb vagyok de idoben megyek aludni néha megszédülök gyakori fejfájás és ingadozó levertség érzetem van ez vérszegénységre utal vagy valami másra?

Figyelt kérdés
Egészség, vérszegénység, fáradság

2015. máj. 28. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz ki az időjárásra.
2015. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem eszel,iszol rendszeresen.... vérszegénységnek ennek semmi köze.
2015. máj. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg depresszió is lehetséges..azt kihagytam...
2015. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet vérszegénység vagy pajzsmirigy alulmukodes a szervi eltérések közül, ezen kivul kimerültség (némelyikre nem elég pár nap amig az ember kiheveri), elégtelen étkezés vagy ivas, sztressz, mozgasszegeny életmód, front vagy lelki problémák. De egy legkisebb nátha is okozhat ilyet.
2015. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a mozgás hiány nincsen minden nap 2óra séta és pici torna az étkezéssel sincs gond megvan a reggeli az ebéd a vacsora idoponja meg egy kis nai is bevan szurva ide lelki problémák nos depresszió semmi esetre lehet az ido vagy a kimerultség nekem az eszembe sem jutottak... koszonom a válaszokat
2015. máj. 28. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!