Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Babapopsi törlőkendővel fel...

Babapopsi törlőkendővel fel lehet nyúlni a végbelünkbe?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég nevetségesen hangzik a kérdés....xd Csak én nagywc-zés után mindig úgy szoktam kitörölni magam, hogy 2-3 rétegnyi wc-papírt rárakok az egyik ujjamra és úgy felnyúlok kb egy cm-re a fenekembe és így picit belülről is kitörlöm, biztos, ami biztos. És eszembe jutott, hogy ha egyszer nem bírnám ki hazáig és az iskolában vagy munkahelyen jönne rám a székelés, akkor vinnék magammal babapopsi törlőkendőt, és hogy azzal lehet így "manikűrözni"? :D Nem káros úgy benyúlni azzal a törlőkendővel, hogy az tele van ilyen illatosítószerekkel meg ilyesmikkel? Nem irritálnák ezek a végbelemet?
2015. júl. 10. 03:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit szokatlan dolog, de ha már annyira akarod, azt ajánlom, hogy inkább tusold le a végbélnyílást és a baba törlkendvel csak azt töröld meg. Nem szükséges egészen a vastagbéli felnyúlni. És káros is lehet.
2015. júl. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges felnyúlni és biztos nem is jó.

Ennyi erővel a beleidet is kitörölhetnéd, ami ugye lehetetlen.


Inkább szerezz be otthonra egy bidét, az maximálisan elég. NEM kell felnyúlkálni.


Ha már ilyen perverziód van, még egy irrigátorral is jobban jársz, de egészséges embernek teljesen felesleges.

2015. júl. 10. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Micsoda maximalizmus. Takarítónak felvennélek. (mármint nem az én végbelemhez, hanem az irodába)
2015. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!