Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha iskolában kezet mosok, és...

Ha iskolában kezet mosok, és utána még intim törlőkendővel is megtörlöm, akkor már elég higiénikus, hogy felhelyezzem a tampont?

Figyelt kérdés
Az iskolában minden nap takarítanak, van kézmosó és csap, és kb. 5 éve lett felújítva, de ugye mégiscsak egy iskola, ahol naponta sokan járnak wc-re, és mindenféle baci. Ha így kezet mosok, és pluszban még intim törlővel kezet törlök, akkor már elég higiénikus?!
2011. aug. 30. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél inkább fertőtlenítő kendőt+ azt a zselét és úgy már jó lesz:)
2011. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de szappannal mos kezet inkább és a nunidat fertőtleníntsd az intim kendővel:)
2011. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az intim törlőkendő nem kéztörlésre való. (Mondjuk ha rendeltetésszerűen használod, azzal is csak ártasz, de mindegy.) Elegendő a szappanos kézmosás (és utána pzs-vel fogod meg a wc-ajtót!), de a fertőtlenítő még jobb, csak semmiképp ne maradjon a kezeden és ne jusson a hüvelyedbe, mert annak nagyon rosszat tenne.
2011. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem a lányok nagy része még kezet se mos:SS
2011. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért szól minden második kérdés arról, hogy hüvelygombám van, mit csináljak?
2011. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Az intim törlőkendővel a puncidat töröld.
2011. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó,de kézmosás után, mikor bemész a wc-re,már ne fogd meg simán a kilincset,ajtózárat!
2011. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van kézfertőtlenítő gélem, úgy szoktam csinálni, hogy az osztályba teszek egy kicsit a kezemre és eldörzsölöm, mintha szappannal kezet mosnék. Ezt nem kell lemosni, beszívódik és elvileg a baktériumok 99%-át megöli. Utána fogom a kis nesszeszert (abba van betét, tampon, gyógyszer, néhány zsepi) és kimegyek a mosdóba. Ott szappannal és melegvízzel kezet mosok, majd wc papírral (az van kitéve kéztörlőnek is), megtörlöm a kezem szárazta. Másik két kocka wc papírt fogok és úgy nyitom ki a wc ajtót stb.

Lehet, hogy ez soknak tűnik, de úgy gondolom jobb a biztosra menni. Hülye rigolya, de a wc-ről is úgy jövök ki, hogy a két kocka wc papír a kezemben van és fogom a kilincset. Utána szappanos melegvizes kézmosás, majd fertőtlenítő gél.


Sosem kaptam még el semmilyen fertőzést.

16/L

2011. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!