Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Munkahelyemen klíma berendezés...

Munkahelyemen klíma berendezés van. A munkatársak folyton 17 fokon nyomatják, akkor is ha odakint 35 fok van. Én nagyon érzékeny vagyok rá.5 perc után sajog a vállam, nyakam, és úgy érzem lángol az egész szervezetem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyezzetek meg 25 fokban.

Nekem állandóan melegem van, ha egyedül lennék az irodában, egész nap menne a klíma, de nem 17 fokon.. az azért nagyon brutál.

2015. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kinti levegőhöz képest 6-8 fokkal egészséges huteni a levegőt. Nem majdnem 20 fokkal.. főnök?
2015. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És márciusban meg októberben mit csinálsz 60 napig a 17 fokban ?

Fel kell öltözni. Gondolom valami öltönyös multi, te lány vagy és trikóban, rövid szoknyában fagyoskodsz.

2015. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyszerű portaépület! De 1 nő, 3 férfi egyszerre. A férfiak veszik le állandóan 17re, mondván ők nem fognak izzadni miattam. Hiába próbálok érvelni, hogy nem egészséges, tesznek rá(m)!

Így csak szenvedek, bár néha azért behisztizek bevallom. :)

2015. júl. 16. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát nagyjából igazam volt. Öltözz fel.
2015. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Öltözzek föl?? Póló, nadrág, bakkancs, ez van rajtam melóban! Mit vegyek még fel? Kesztyűt, sálat nyáron? Nem azzal van a gond, hogy fázok. Nekem is melegem van, jólesne a hűs levegő. De egészségtelen a 38 fokból a 17be rohangálni. Attól hogy nekik rinocérosz bőrük van, én nő létemre nem fogok azt növeszteni. Kicsit engedhetnének ők is, de még a 23 fokra sem hajlandók, csakis 17. :(
2015. júl. 18. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Igen ők a vagány csávók mert juj de jó, 17 fok van, mennyire jó.. az pedig, aki kitalálta, hogy maximum 8 (!!!) fok különbség kellene hogy legyen a kinti és benti levegő között, biztosan egy tudatlan paraszt volt aki irigyelte a klímásokat..


Én nem hagynám ennyiben, hogy a fiúk nem hajlandóak rá. Veszélyeztetik az egészséged. Én már tüdőgyuszit kaptam volna.. (volt már rá példa) főnök, ha őt sem érdekli még tovább. Nem tudom ki foglalkozik ilyennel, talán ANTSZ?

2015. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!